fbpx

Obrączki zaręczynowe, czyli obrączki wykonane ze srebra próby 925, pozłacane 24-karatowym złotem

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, obrączki ślubne są jego symbolem, dowodem miłości dlatego ich wybór jest niezwykle ważny. Musi to być rozważna i świadoma decyzja. Pomożemy Państwu dokonać właściwego wyboru, pragniemy by nasza biżuteria przypominała Państwu o drugiej połówce już na zawsze.

Wybór obrączek ślubnych to nie lada wyzwanie, w końcu są symbolem miłości. Będą na zawsze przypominały o ukochanej osobie oraz o przyrzeczeniach złożonych w dniu ślubu. Decyzja musi być świadoma i pewna dlatego oferujemy Państwu możliwość zamówienia obrączek zaręczynowych – srebrnego odwzorowania wybranych przez Państwa złotych obrączek ślubnych. Dzięki temu będą mogli Państwo podjąć ostateczną decyzję co do słuszności dokonanego wyboru.

Srebrne obrączek zaręczynowe, będą odwzorowywały wybrane przez Państwa złote obrączki, będą w tym samym rozmiarze i tej samej szerokości. Wzór oraz umiejscowienie i ilość kamieni zostanie takie samo. Mogą nieznacznie różnić się jedynie kolorem, ze względu na wysoką próbę złocenia, którymi zostaną pokryte.

Gdy już podejmą Państwo decyzję co do słuszności wybranego modelu, mogą Państwo zwrócić nam Srebrne Repliki Obrączek a my zwrócimy Państwu 50% ich wartości, w postaci vouchera rabatowego do wykorzystania na zakup obrączek ślubnych wykonanych w całości ze złota!

Promocja dotyczy wymiany na obrączki o tej samej szerokości lub szerszych.

Voucher zostanie opatrzony w kod rabatowy, który należy wpisać podczas składania zamówienia złotych obrączek ślubnych. Kod rabatowy obniży cenę zarówno gotowych obrączek ślubnych jak i tych zaprojektowanych w Kreatorze. Należy jednak pamiętać, że podczas jednego zamówienia można wykorzystać jeden kod rabatowy. Promocje nie łączą się.