fbpx

Projektowanie biżuterii

Doskonale wiemy, że każdy z nas ma inne marzenia i inny sposób postrzegania tego co piękne. Nie powielamy schematów, chcąc spełnić Państwa oczekiwania przygotowaliśmy usługę Projektowania biżuterii. We współpracy z najlepszymi, najbardziej uzdolnionymi projektantami i z zastosowaniem najnowszych technologii jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa niemalże każdy wzór biżuterii. Zgubiony pierścionek czy uszkodzony kolczyk nie są już teraz problemem!

Uzdolnieni projektanci na podstawie przesłanego przez Państwa zdjęcia, szczegółowego opisu czy odręcznej wizualizacji stworzą projekt, z którego powstanie unikatowa biżuteria.

6 kroków do idealnej biżuterii

Krok 1

Opisz nam swój pomysł – Do stworzenia wymarzonej biżuterii potrzebujemy szczegółowych informacji jak powinna ona wyglądać, najlepszy efekt uzyskamy po otrzymaniu zdjęcia lub szkicu biżuterii. Jeśli nie dysponują Państwo takimi materiałami prosimy o szczegółowy opis, każdego z elementów biżuterii, między innymi: wielkość kamieni, kruszec, dokładny opis wzoru.

Krok 2

Wycena projektu – Po otrzymaniu niezbędnych informacji w ciągu 48 godziny, projektant, który przyjmie Państwa zlecenie dokona wyceny oraz określi czas realizacji zlecenia. Otrzymają ją Państwo na podany wcześniej adres e-mail.

Krok 3

Rozpoczęcie projektu – Mają Państwo czas by zastanowić się nad ofertą. Jeśli przedstawione przez nas warunki zostaną przez Państwa zaakceptowane przechodzimy do realizacji zlecenia. To w tym momencie projektant zaczyna swoją pracę.

Krok 4

Wizualizacja – Gdy projektant ukończy prace nad projektem otrzymają Państwo na maila gotową wizualizację w 3D. Mają Państwo możliwość zgłoszenia ewentualnych uwag i poprawek.

Krok 5

Wydruk modelu z wosku – W momencie gdy zaakceptują Państwo projekt zostanie on wydrukowany z wosku w technologi 3D Fused Deposition Modeling, dzięki której otrzymujemy model odwzorowany w najwyżej dokładności.

Krok 6

Wykonanie biżuterii – To właśnie z woskowego modelu wykonywana jest finalne biżuteria. Model z wosku zatapiany jest w specjalnej masie, następnie po jej zastygnięciu, model zostaje podgrzany do wysokiej temperatury w czego efekcie roztapia się i powstaje forma, która zalewana jest wybranym przez Państwa kruszcem. Sztab specjalistów pracuje nad obróbką uzyskanej biżuterii aby nabrała blasku i porządnego efektu. W taki sposób powstaje finalny wyrób, który niezwłocznie zostanie do Państwa wysłany.

Gotowe!