fbpx

Co nas wyróżnia?

Certyfikat Autentyczności i Jakości

Do każdego produktu zakupionego w naszym sklepie otrzymają Państwo Certyfikat Autentyczności i Jakości. Znajdą Państwo na nim wszystkie informacje dotyczące zamówienia między innymi: próbę złota, wagę wyrobu, czystość brylantów.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Srebrne repliki obrączek

Pragniemy aby Państwa decyzja o wyborze obrączek ślubnych była w pełni świadoma dlatego oferujemy Państwu możliwość zamówienia srebrnego odwzorowania wybranych przez Państwa złotych obrączek ślubnych. Dzięki temu będą mogli Państwo podjąć ostateczną decyzję co do słuszności dokonanego wyboru.

Gdy podejmą Państwo ostateczną decyzję o zakupie złotych obrączek, mogą nam Państwo zwrócić srebrne repliki a my oddamy za nie pieniądze!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

200

gotowych modeli ekskluzywnych obrączek ślubnych

32400

kombinacji stworzenia wymarzonych obrączek ślubnych

Miarki jubilerskie

Dobór odpowiedniego rozmiaru jest niezwykle ważny dlatego oferujemy Państwu możliwość zamówienia miarek jubilerskich.


Wraz z nimi otrzymają Państwo voucher rabatowy o wartości

20zł

do wykorzystania na zakup obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Najwyższa jakość pochodzi z Polski

Zależy nam na Państwa szczęściu i zadowoleniu, pragniemy by nasze wyroby służyły Państwu już na zawsze, dlatego oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców. Dzięki współpracy z jednym z wiodących producentów w Polsce możemy zaoferować biżuterię najwyższej jakości. Obrączki ślubne jak i biżuteria ślubna wykonywane są z najwyższej jakości kruszców oraz wysokiej czystości brylantów abyś świeciły wiecznym blaskiem.

Nasza biżuteria jest wytwarzana ręcznie przez wyśmienitych jubilerów wkładających dusze i serce w swoją pracę. Kunszt wynikający z doświadczenia pozwala na precyzyjne zakucie kamieni dających gwarancję ich stabilności.

Projektowanie biżuterii

Zgubiona czy zniszczona biżuteria to teraz nie problem. Dzięki współpracy z najzdolniejszymi projektantami i zastosowaniu najnowszych technologii jesteśmy w stanie wykonać niemalże każdy wzór biżuterii. Wystarczy przesłać do nas zdjęcie lub szczegółowy opis a dołożymy wszelkich starań by spełnić Państwa oczekiwania.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Nasi klienci wybrali