fbpx

Certyfikat Autentyczności i Jakości

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu, wiemy jaki jest dla Państwa ważny dlatego oferowana przez nas biżuteria wykonywana jest z najwyższej jakości surowców co uwierzytelniamy Certyfikatem Autentyczności i Jakości, który dołączamy do każdego wyrobu zakupionego w naszym sklepie. Na certyfikacie znajdą Państwo szczegółowy opis dotyczący złożonego zamówienia. Certyfikat jest honorowany w naszym sklepie jako dowód zakupu, nie muszą się już Państwo obawiać zginięcie czy wyblaknięcia paragonu.

Na Certyfikacie znajdą Państwo wszystkie informacje dotyczące złożonego zamówienia, znajdzie się tam jego numer, symbol produktu, waga oraz próba wyrobu. Kamienie zakute w biżuterii również szczegółowo zostaną opisane, odczytają Państwo z niego jaka jest czystość i barwa brylantu, ile ich zostało zakutych oraz ile ważą w karatach. Dodatkowo Certyfikat opatrzony zostanie kodem QR, który w łatwy sposób pozwoli Państwu na odnalezienie swojego zamówienia w przyszłości. Kod QR wystarczy zeskanować za pomocą urządzenia mobilnego, np. smartfon, tablet, a zostaną Państwo przeniesieni automatycznie do złożonego wcześniej zamówienia. Funkcja ta umożliwi Państwu łatwy kontakt z nami, złożenie kolejnego zamówienia lub wykorzystanie punktów lojalnościowych otrzymanych podczas wcześniejszych zakupów.

Biżuteria oferowana w Świecie Obrączek wykonywane jest wyłącznie z materiałów szlachetnych dlatego wymaga szczególnej precyzji i dbałości o detale. Produkt, który Państwo otrzymają jest badany przez sztab jubilerów dlatego mamy pewność, że oferowana przez nas biżuteria jest wolna od wad i nie rozczaruje Państwa w najważniejszych dniach życia. Szlachetność złota oraz jakość wykonania potwierdzona jest przez Urząd Probierczy w Gdańsku, który szczegółowo bada każdy nasz produkt. Próba złota wybijana jest na wyrobie dopiero w momencie gdy spełni on wymagania Urzędu.

Bez względu na to czy wybiorą Państwo z naszej oferty pierścionek zaręczynowy czy obrączki ślubne, biżuteria zostanie zapakowana w ekskluzywne opakowanie. Biżuteria ślubna wymaga wyjątkowej oprawy dlatego każdy nasz produkt pakowany jest w elegancki opakowanie sygnowane logiem firmowym. Na wieczku opakowania, na Państwa życzenie umieścimy ozdobną tabliczkę, na której wykonamy indywidualny grawer upamiętniający okoliczność.